Zderzenie skutera z samochodem osobowym na ul. Zwycięstwa. Poważnie rannego kierowcę jednośladu zabrał Śmigłowiec LPR

0
457
Komenda Miejska Policji w Gliwicach

Do poważnego w skutkach wypadku doszło we wtorek na skrzyżowaniu ul. Zwycięstwa i Dolnych Wałów. Samochód osobowy zderzył się tam ze skuterem. W wyniku wypadku poważnych obrażeń doznał kierowca jednośladu. 26-latek został przetransportowany przez śmigłowiec LPR do jednego ze śląskich szpitali.

Wypadek miał miejsce około godziny 15:00. Jadący skuterem od strony rynku w kierunku dworca 26-letni gliwiczanin uderzył w bok toyoty yaris, prowadzonej przez 40-letnią mieszkankę Gliwic. Natychmiastowej pomocy uczestnikom wypadku udzielili znajdujący się w pobliżu policjant oraz lekarka.

Wkrótce na miejscu pojawiły się także wszystkie służby. Wśród nich był także śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego, który zabrał do szpitala ciężko rannego 26-latka.

Okoliczności wypadku w centrum miasta będą wyjaśniane w trakcie dochodzenia wszczętego w Komendzie Miejskiej Policji w Gliwicach.

Oglądaj „Flesza” o każdej pełnej godzinie. Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci Imperium Telecom.