Żerniki: policjanci szukali pijanego nastolatka

Głupi wybryk nastolatków z “happy endem”. Do niebezpiecznej sytuacji doszło w gliwickiej dzielnicy Żerniki. Dwójka 15-latków umówiła się poza domem, aby “delektować” się wykradzionym od rodziców wysokoprocentowym alkoholem.

– Wieczorem jeden z młodych ludzi trafił do domu, ale po drugim ślad zaginął. Rodzina, nie radząc sobie z poszukiwaniami, zrobiła, co najrozsądniejsze – powiadomiła policjantów, którzy rozpoczęli walkę z czasem – relacjonują działania policjanci – Natychmiast przeszukano dzielnicę, wezwano posiłki z innych komisariatów. Po kilkudziesięciu minutach, w rejonie ul. Elsnera, dzielnicowi spostrzegli ubłoconego, zataczającego się chłopca. Przez policyjny radiotelefon podano komunikat o znalezieniu dziecka. Wszyscy odetchnęli z ulgą.

Na szczęście, historia z Żernicy zakończyła się “happy endem”. Odnaleziony 15-latek z Żernik został przebadany przez lekarza, po czym trafił pod opiekę rodziców.

Oglądaj „Flesza” o każdej pełnej godzinie. Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci Imperium Telecom.

Kamery IMPERIUM

Reklama