Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach w czasie pandemii

0
283

Ostatni rok był ciężki. Wybuch pandemii, lock down, dostosowanie się do życia w nowej, innej rzeczywistości. Chociaż skutki pandemii odczuliśmy wszyscy, w hospicjum spowodowała ona bardzo duże zamieszanie. Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach sprawuję opiekę nad pacjentami chorymi na przewlekłe, postępujące, śmiertelne choroby w ich terminalnej fazie. Pracownicy hospicjum niosą nieocenioną pomoc stacjonarną i domową. W kolejnym odcinku PRL psychologia-relacje-ludzie gościliśmy doktora Leszka Strzeleckiego, kierownika poradni medycyny paliatywnej, Człowieka Ziemi Gliwickiej 2017. Pan doktor opowiedział nam o nowej rzeczywistości w hospicjum, problemach w czasie pandemii oraz przybliżył zasady funkcjonowania hospicjum w tym trudnym czasie. Agnieszka Chlewicka-Bac i Anna Kaźmierczyk zapraszają na program.

Szanowni Państwo zachęcamy do wsparcia 1% podatku Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach. Stowarzyszenie Przyjciół Chorych „Hospicjum” w Gliwicach KRS 0000001834

Słuchaj Radia Imperium i oglądaj „Flesza”! Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.