Wydarzenie z okazji Światowego Dnia Dziergania w Miejscach Publicznych

“Współorganizatorzy wydarzenia – Olga Paleczna, Halina Wałęga , Jadzia Zawada i Małgosia Sznura – bez Was z pewnością nie wyszłoby to tak dobrze “

Światowy Dzień Dziergania i Szydełkowania.

Wszyscy ludzie na całym świecie wychodzą w tym dniu i pokazują swoje umiejętności albo uczą nowych, każdego kto chce się nauczyć.
Przy takich okazjach zawsze robimy coś pożytecznego i w tym roku robimy to dla schroniska Gliwickiego dla kotków, dla piesków, dla kotków robimy legowiska z włóczki po to, żeby kotki jako nowi mieszkańcy nie czuli się tam niekomfortowo.

Robimy także emblematy, takie kotki robione na szczudełku One będą takim logo promocyjnym schroniska.

My też prosimy ludzi z ulicy, żeby podeszli do nas, żeby wzięli szydełko do ręki, żeby nauczyli się łańcuszka, żeby spróbowali po prostu tej cierpliwej No takiej chwilowej zmiany w swoim życiu, bo to daje dużo radości, kiedy jest ta chwila wytchnienia, albo nic nie robienia, to wtedy można wziąć te szydełko i na szydełku sobie zrobić różne rzeczy.

6 czerwca jest Światowy Dzień Dziergania i Szydełkowania na ulicy. I my właśnie z tego powodu tego dnia spotykamy się.

Trwa to już od wielu lat w tym miejscu przy ulicy Dworcowej Dla kobiet, które chcą dziergać, robić na drutach, organizujemy taki event, czyli spotkanie.

Relacja z tego wydarzenia do zobaczenia w Telewizji IMPERIUM Premiera w czwartek od godziny 16:30

Słuchaj Radia, Oglądaj Telewizję IMPERIUM! Kamera na miasto i jego mieszkańców tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.

Kamery IMPERIUM

Reklama