Od dziś wolny dostęp do zbiorów!

Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach poinformowała, że od poniedziałku, 25 stycznia 2020 roku umożliwi dla czytelników wolny dostęp do zbiorów we wszystkich swoich placówkach. Podczas korzystania z usług bibliotekarze proszą o zachowanie zasad reżimu sanitarnego i bezpieczeństwa: obsługa czytelników odbywa się przy ladzie bibliotecznej obowiązuje limit osób równocześnie przebywających na terenie wypożyczalni: – 3 osoby w Biblioforum oraz Filiach nr: 6, 7, 11, 13, 15, 22, 23, 24, 25,- 5 osób w: Bibliotece Centralnej oraz Filiach nr: 1, 5, 9, 16, 17, 20, 21, 30.

Pozostałe osoby oczekujące na obsługę pozostają na zewnątrz biblioteki z zachowaniem bezpiecznej odległości w kolejce. W dalszym ciągu pozostają zamknięte czytelnie, a stanowiska komputeroweoraz toalety nie będą udostępnione dla czytelników. We wszystkich placówkach MBP obowiązuje przerwa w godz. 13.00-14.00 przeznaczona na dezynfekcję i wietrzenie pomieszczeń.

Czytelnicy zobowiązani są do:

• zasłaniania ust i nosa

• dezynfekcji rąk w miejscach do tego wyznaczonych

• zachowania 1,5 m odstępu pomiędzy osobami

Oglądaj „Flesza” o każdej pełnej godzinie. Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci Imperium Telecom.

Kamery IMPERIUM

Reklama