Uczta dla kinomaniaków w Amoku

W kinie studyjnym AMOK od 8 lutego prezentowane są filmy uznane za najlepsze produkcje 2023 roku przez miesięcznik KINO. Wyboru dokonano na podstawie głosowania krytyków. Cykl zakończy się 12 marca.

Można zakupić wejściówkę na jeden film, bądź karnet na większą liczbę projekcji. Wyświetlane filmy swoją premierę w polskich kinach miały w 2023 roku. Są to produkcje wyłonione głosami 45 krytyczek i krytyków współpracujących z miesięcznikiem. Wśród filmów, które uzyskały największą liczbę głosów znalazły się m.in: brytyjski dramat pt. “Aftersun” w reżyserii Charlotte Wells.  Irlandzko-brytyjsko-amerykańska mroczna tragikomedia pt: “Duchy Inisherin” wyreżyserowana przez Martina McDonagha, który był również autorem scenariusza. Ale również polski dramat zatytułowany: “Chleb i sól” w reżyserii i według scenariusza Damiana Kocura, wyprodukowany przez Jacka Bromskiego, Ewę Jastrzębską i Jerzego Kapuścińskiego. Repertuar filmów można znaleźć na stronie kina Amok.

Słuchaj Radia, Oglądaj Telewizję IMPERIUM! Kamera na miasto i jego mieszkańców tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.

Kamery IMPERIUM

Reklama