Ruszyła rejestracja szczepień dla osób 70+

W piątek, 22 stycznia, ruszyła rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla grupy wiekowej 70+. Szczepienia dla tych osób rozpoczną się 25 stycznia 2021 r.

Szczepienie przeciwko COVID-19 – Punkty szczepień w Gliwicach

“CORPORA-MED” – PORADNIA LEKARZA RODZINNEGO DLA DOROSŁYCH – ŚREDNIA 8

ALLERGO-MED – KILIŃSKIEGO 15

GABINET POZ – BASZTOWA 3

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ PRZYCHODNIA ESKULAP – PLAC PIŁSUDSKIEGO 5a

PORADNIA (GABINET) LEKARZA PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ – OPOLSKA 18

PORADNIA CHORÓB ZAKAŹNYCH – RADIOWA 2

PRZYCHODNIA BRACKA SOŚNICA – BŁONIE 3

PRZYCHODNIA SIKORNIK – RYBITWY 2

PUNKT SZCZEPIEŃ – GRUSZCZYŃSKIEGO 2/4

PUNKT SZCZEPIEŃ – CICHOCIEMNYCH 14

SERAFIN CLINIC SPECJALISTYCZNE CENTRUM MEDYCZNE DAWID SERAFIN – DASZYŃSKIEGO 34/2

SZPITAL MIEJSKI NR 4 W GLIWICACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ – ZYGMUNTA STAREGO 20

Oglądaj „Flesza” o każdej pełnej godzinie. Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci Imperium Telecom.

Jak się będzie można zarejestrować?

Jeżeli jest już Twój etap rejestracji, masz 3 możliwości zapisu na szczepienie:

1. Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię – 989

Możesz to zrobić sam lub może Cię zapisać ktoś bliski z rodziny. Do zapisu wystarczy numer PESEL. Numer telefonu komórkowego nie jest wymagany, ale jeśli go podasz, otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie. W ten sposób możesz zarejestrować swoich dziadków lub rodziców. Wystarczy, że rozpocznie się etap szczepień i będziesz miał numer PESEL bliskiej osoby.

Podczas rejestracji wybierzesz dokładny termin oraz miejsce szczepienia. Następnie – jeśli podałeś numer telefonu – otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie.

2. Zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl

System zaproponuje Ci pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się blisko Twojego adresu. Jeśli żaden z proponowanych terminów nie będzie Ci pasował albo będziesz chciał zaszczepić się w innym punkcie, w innym mieście – będzie taka możliwość. Wystarczy, że skorzystasz z dostępnej wyszukiwarki i wskażesz dogodną dla Ciebie datę i lokalizację.

Zaraz po dokonaniu rezerwacji, otrzymasz powiadomienie SMS, a następnie ponownie przypomnimy Ci o szczepieniu dzień przed planowanym terminem.

Jeśli chcesz skorzystać z tego sposobu rejestracji, musisz posiadać Profil Zaufany. Jeżeli go nie masz, skontaktuj się z infolinią NFZ 989, bezpośrednio z wybranym punktem szczepień lub skorzystaj ze wsparcia swojej przychodni.

3. Skontaktuj się z wybranym punktem szczepień

Jeżeli chcesz zaszczepić się w konkretnym punkcie szczepień – skontaktuj się z nim. 

W wybranym przez Ciebie punkcie szczepień nie znalazłeś dogodnego terminu? Zadzwoń na infolinię NFZ pod numer 989. Konsultanci pomogą Ci znaleźć inny punkt szczepień niedaleko Ciebie z terminem, który Ci pasuje.

Kamery IMPERIUM

Reklama