Rowerem na “Czeszki”? Rusza budowa ścieżki

Kolejne utrudnienia na ulicy Toszeckiej. Niedogodności obejmą rejon skrzyżowania z ulicą Oriona, a związane są z budową drogi rowerowej do Czechowic. Od 15 lutego jezdnia prowadząca w kierunku centrum Gliwic zostanie zawężona, a ruch pieszych przeniesiony na drugą stronę ulicy.

W miejscu prac obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 30 km/h. Z kolejnymi utrudnieniami trzeba będzie się liczyć w rejonie ulicy Rekreacyjnej gdzie jezdnia zostanie zawężona i wprowadzone będzie ograniczenie prędkości. Natomiast od piątku 16 lutego zamknięty będzie wjazd z ulicy Toszeckiej do ulicy Andromedy i związany z tym objazd poprowadzony w kierunku ulicy Oriona, a następnie ulicy Kopernika. W miejscu prac obowiązywało będzie ograniczenie prędkości do 30 km/h. Ruch pieszych przekierowany zostanie na drugą stronę ulicy i odbywał się będzie przez istniejące przejścia dla pieszych. 

Słuchaj Radia, Oglądaj Telewizję IMPERIUM! Kamera na miasto i jego mieszkańców tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.

Kamery IMPERIUM

Reklama