O odkrywaniu siebie, wyjściu z szafy i drodze do akceptacji. Zapowiedź konferencji dla młodzieży

20 marca w godz. od 10.00 do 14.00, w auli Górnośląskiego Centrum Edukacyjnego im. Marii Skłodowskiej-Curie przy ul. Okrzei Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Gliwicach organizuje konferencję zatytułowaną: “Czy tam w lustrze to naprawdę ja…? Rozmowy wokół budowania tożsamości płciowej u młodzieży”.

W trakcie konferencji wysłuchać będzie można m. in. wykładów, lekarza medycyny Małgorzaty Mróz-Idasiak “Rola psychiatry w pracy z pacjentem z dysforią płciową”, Moniki Łuczak ‘Sex czyli płeć. Podstawy wiedzy z zakresu rozwoju psychoseksualnego człowieka”, czy Jolanty Sajkowskiej ‘Pozwól się poznać, opowiedz o sobie – refleksje z terapii”. , “O odkrywaniu siebie, wyjściu z szafy i drodze do akceptacji” opowiedzą Katarzyna i Eden Gajda. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy prowadzone są w sekretariacie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gliwicach.

Słuchaj Radia, Oglądaj Telewizję IMPERIUM! Kamera na miasto i jego mieszkańców tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.

Kamery IMPERIUM

Reklama