Dyrektor Krawczyk: “Chciałbym, aby decyzja Rządu RP miała inny skutek”

0
383

Gliwickie instytucje kultury zawieszają swoją działalność z powodu ogłoszonego w środę lockdownu. Ten obowiązywał będzie w całym kraju od soboty, 20 marca.

“Chciałbym, aby decyzja Rządu RP miała inny skutek. Muszę zatem odwołać wszystkie zaplanowane przez Teatr Miejski i Kino Amok spektakle teatralne i seanse kinowe począwszy od 20 marca 2021 r.” – napisał w oświadczeniu Grzegorz Krawczyk, Dyrektor Teatru Miejskiego w Gliwicach.

Osoby, które zapłaciły za bilety na spektakle online otrzymają zwrot pieniędzy bezpośrednio na konto bankowe. Natomiast zwrot środków za bilety zakupione w kasie można odebrać w kasie Kina AMOK przy ul. Dolnych Wałów 3 – od wtorku do piątku w godzinach od 8:15 do 13:00 i od 14:30 do 20:00. Aktualne informacje, dotyczące działalności Teatru Miejskiego i Kina AMOK będą publikowane na stronach internetowych instytucji oraz na Facebooku.

Słuchaj Radia Imperium i oglądaj „Flesza”! Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.