Gliwicki teatr wystawia “Pana Kleksa”. Poszukiwani młodzi aktorzy!

0
48

Teatr Miejski w Gliwicach poszukuje aktorów dziecięcych, odtwórców ról do spektaklu “Pan Kleks. Powrót”. Ogłoszono casting. Do udziału w eliminacjach Teatr zaprasza uzdolnione aktorsko, wokalnie i tanecznie dzieci w wieku od 8 do 11 lat, które marzą o udziale w profesjonalnym spektaklu.

Pierwszy etap castingu polega na nagraniu filmu z piosenką “Kaczka dziwaczka” śpiewaną a cappella czyli bez podkładu. Nagranie należy umieścić w serwisie Youtube jako film niepubliczny i przesłać go na wskazany przez Teatr adres mailowy w terminie do 31 stycznia 2024 r. Dzieci, które zostaną zakwalifikowane do drugiego etapu zostaną mailowo zaproszone do udziału w przesłuchaniach scenicznych z udziałem Dyrekcji Teatru i realizatorów spektaklu. Przesłuchania odbędą się w pierwszej w połowie lutego. Próby do spektaklu rozpoczną się 17 kwietnia, natomiast premiera zaplanowana jest na 31 maja.

Słuchaj Radia, Oglądaj Telewizję IMPERIUM! Kamera na miasto i jego mieszkańców tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.