Koncert kolęd w Bartłomieju

0
621

Już w najbliższą niedzielę, 24 stycznia, na naszym kanale będziemy transmitować koncert kolęd z parafii pw. świętego Bartłomieja. W programie koncertu “Pójdźcie w jasności jasność” znajdą się kolędy tradycyjne, jak: „Wśród nocnej ciszy”, „Gdy śliczna Panna”, „Nie było miejsca dla Ciebie”, a także współczesne kompozycje z muzyką Zbigniewa Preisnera z cyklu „Kolędy na koniec wieku”. Zabrzmią również wirtuozowsko skrzypce w “Zimie” Vivaldiego, a solo gitary dopełni świąteczno-zimowy nastrój.

Podczas koncertu wystąpią: Agnieszka Bielanik-Witomska – wokalistka, reżyserka, artystka przez lata związana z “Kabaretem Pod Egidą Jana Pietrzaka” oraz śląskimi teatrami w Gliwicach i w Chorzowie oraz skrzypek – Bartłomiej Balcerzak i gitarzysta Damian Stroka.

Projekt został dofinansowany z budżetu miasta Gliwice. Początek transmisji w niedzielę 24 stycznia o godz. 17:00. Więcej na temat tej inicjatywy w programie “Rozmowa Dnia”, który wyemitujemy na naszym kanale w poniedziałek, 18 stycznia po godz. 17:00.

Oglądaj „Flesza” o każdej pełnej godzinie. Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci Imperium Telecom.