Duzi dla małych. Gliwicka Inicjatywa Obywatelska dla małych pacjentów Szpitala Miejskiego nr 4

0
277
fot. Szpital Miejski nr 4 w Gliwicach

“Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Te słowa w czasie Świąt, w szpitalu, brzmią naprawdę szczególnie. Dzięki akcji Gliwickiej Inicjatywy Obywatelskiej mnóstwo prezentów trafiło do najmłodszych pacjentów oddziałów pediatrii oraz chirurgii dziecięcej Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach.

– Dziękujemy za to, że po prostu jesteście z nami. Wasze myśli, pozytywna energia, troska – dodają wiary w to, że pandemia kiedyś się skończy i będziemy mogli cieszyć się wspólnymi chwilami – podkreśliła dr Agata Gajewska, ordynator oddziału pediatrii Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach.

W świątecznych paczkach znalazły się m.in. bajecznie kolorowe przytulanki, odrobina słodkości, kolorowanki, książeczki, ale przede wszystkim życzenia: zdrowia i uśmiechu w nadchodzącym roku.

Wolontariusze Gliwickiej Inicjatywy Obywatelskiej pamiętali także o personelu medycznym, który spędza świąteczny czas pełniąc dyżury na szpitalnych oddziałach. Nie zabrakło słodkich upominków i życzeń: zdrowia, siły i wytrwałości.

Oglądaj „Flesza” o każdej pełnej godzinie. Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci Imperium Telecom.