Wirtualne targi pracy ruszyły. “Giełda” potrwa do piątku

0
394

Poznanie skutecznych sposobów rekrutacji i spotkania z przedsiębiorcami pomogą w zwiększeniu szansy na znalezienie pracy marzeń. Warto rozważyć te argumenty, jeśli nie wiesz jeszcze, czy weźmiesz udział w najbliższej edycji Giełdy Pracodawcy i Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej.

– Wydarzenie jest skierowane do studentów, absolwentów i pracowników naukowych Politechniki Śląskiej oraz innych szkół wyższych. Ponadto mogą wziąć w nim udział uczniowie szkół średnich podejmujący decyzje o wyborze studiów – tłumaczy Jadwiga Witek, rzecznik prasowy Politechniki Śląskiej.

Giełda Pracodawcy i Przedsiębiorczości rozpoczyna się w poniedziałek, 14 grudnia, o 9.00 na platformie wirtualnej. Wstęp wolny – wejście nie będzie wymagać logowania. Wirtualne targi potrwają do 18 grudnia.

Więcej na stronie wydarzenia – http://www.targipracy.polsl.pl/ Koordynatorami wydarzenia są Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej oraz Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów.

Oglądaj „Flesza” o każdej pełnej godzinie. Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci Imperium Telecom.