Seniorzy się bawią! Przed nami druga potańcówka

16 września (czwartek), od godziny 17.00 do 22.00 w ramach w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego odbędzie się druga z trzech potańcówek dla seniorów dzielnicy Szobiszowice. LETNIA POTAŃCÓWKA DLA SENIORÓW odbędzie się w atrium Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4, przy ul. Orląt Śląskich 25.

1. Wstęp na wydarzenie jest zupełnie bezpłatny.
2. Zaproszone są osoby, które mają 60 lub więcej lat.
3. Ilość miejsc jest ograniczona, wynosi 60 osób.
4. O uczestnictwie decyduje kolejność przy wejściu, jednak istnieje też możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsc pod numerem telefonu – 607 968 942 (podając imię, nazwisko i ilość rezerwowanych miejsc).
5. Wszyscy uczestnicy otrzymają napoje i słodki poczęstunek.
6. Uczestnicy będą się bawić w rytmach muzyki granych w większości z płyt winylowych (wszystkie gatunki i dekady) oraz będą mogli uczestniczyć w integracyjnych zabawach.

Inicjatorką potańcówki dla seniorów z dzielnicy Szobiszowice jest Irena Harłaszyńska, która w lipcu na antenie Radia Imperium opowiadała o inicjatywie:

Kolejna trzecia i zarazem ostatnia edycja “Letniej potańcówki” dla seniorów z dzielnicy Szobiszowice odbędzie się 25 października w tym samym miejscu, o tej samej porze.

Słuchaj Radia, Oglądaj Telewizję Imperium! Kamera na miasto i jego mieszkańców tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.

Kamery IMPERIUM

Reklama