Radio i Telewizja IMPERIUM gra razem z WOŚP-em!

W tym roku nasza Telewizja transmitowała gliwicki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na swoim kanale. Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyło nas Stowarzyszenie GTW Gliwice organizator sztabu nr #335. Skądinąd wiemy, że kolejny finał również będziemy dla Państwa transmitować.

Wywiady z wolontariuszami, organizatorami, występy, koncerty oraz nietuzinkowe licytacje – to wszystko działo się podczas 32. finału WOŚP na naszym kanale IMPERIUM w ostatnią niedzielę stycznia. Cieszymy się, że za sprawą Internetu dotarliśmy z pozytywnym przekazem także do innych części Polski.

Podsumowanie 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gliwicach w programie “Rozmowa Dnia”. Naszym gościem jest Marek “Zima” Niewiarowski, wiceprezes Stowarzyszenia GTW Gliwice, które było kolejny rok z rzędu odpowiedzialne za organizację finału WOŚP w Gliwicach. Podczas pobytu Gościa w naszej redakcji na ręce Czesława Chlewickiego, Właściciela i Prezesa Radia i Telewizji IMPERIUM, zostały wręczone podziękowania za współpracę podczas 32. finału WOŚP w Gliwicach.

Słuchaj Radia, Oglądaj Telewizję IMPERIUM! Kamera na miasto i jego mieszkańców tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.

Kamery IMPERIUM

Reklama