Promocja czytelnictwa połączona z dobrą zabawą

Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach zaprasza w każdą sobotę i niedzielę, aż do końca wakacji, pod halę Arena. Od godziny 15:00 czekają ciekawe warsztaty w części “Fun zone”. Mówi Marta Szczepaniak, specjalistka ds. organizacji wydarzeń kulturalnych w gliwickiej bibliotece.

Najbliższe wakacyjne weekendy to nie tylko zabawa i relaks, ale także spotkania z polskimi pisarzami. W niedzielę mocne gliwickie otwarcie cyklu. Pierwszym gościem będzie Wojciech Chmielarz – twórca kryminałów pochodzący z Gliwic. Mówi Sylwia Rudowicz, kierownik działu instrukcyjno-metodycznego.

Na liście spotkań autorskich znaleźli się także Michał Rusinek – wieloletni sekretarz Wisławy Szymborskiej czy Mariusz Szczygieł, jeden z najlepszych polskich reportażystów. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

W czwartek, 1 lipca, po godz. 16:00 więcej na temat akcji biblioteki pod Areną Gliwice w Telewizji IMPERIUM. Polecamy program “Rozmowa Dnia”.

Słuchaj Radia, Oglądaj Telewizję Imperium! Kamera na miasto i jego mieszkańców tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.

Kamery IMPERIUM

Reklama