Marzysz o tym, żeby pokazać większej publiczności swoje prace? Powalcz o swoją wystawę!

0
274

G. PART czyli Gliwicki Przegląd Artystyczny doczekał się w tym roku swojej siódmej edycji. Do przeglądu swoje prace może przesyłać każdy, bez względu na wiek, płeć i doświadczenie.

– Poszukujemy zarówno profesjonalistów, jak i amatorów, nie narzucamy tematu ani techniki. Szukamy twórców z Gliwic i okolic – zachęcają do udziału w konkursie jego organizatorki Kasia Bąk i Marta Wodzińska z gliwickiego stowarzyszenia Melina -Zapraszamy do udziału wszystkich, których prace mieszczą lub chociaż ocierają się o poniższe kategorie: rysunek, malarstwo, grafika warsztatowa, rzeźba, instalacja, ilustracja, plakat, animacja, fotografia, grafika użytkowa, grafika komputerowa, projektowanie graficzne, wzornictwo, projektowanie identyfikacji, projektowanie publikacji, strona www, aplikacja mobilna, grafika reklamowa, animacja, informacja wizualna, itp.

Prace można zgłaszać do 13 listopada 2020. Zgłoszenia można wysyłać drogą mailową: [email protected]. Nagroda główną jest organizacja indywidualnej wystawy wraz z promocją.