Otwórz się na kino ukraińskie i wesprzyj nasze gliwickie

W okresie lockdownu (maj 2020) Stowarzyszenie Kin Studyjnych powołało www.mojeekino.pl, platformę VOD, która daje możliwość oglądania ambitniejszych, interesujących filmów, które nie są dostępne gdzie indziej.

– Ważną cechą platformy jest, że tworzą ją kina studyjne z różnych miast, w tym nasze gliwickie kino AMOK. Dlatego wykupując dostęp do filmu, wybierzcie nasze kino, będzie to dla nas duże wsparcie – mówi Urszula Biel, kierowniczka Kina Amok w Gliwicach – Oprócz pojedynczych filmów, aktywną formą są festiwale filmowe, szczególne że w obecnej sytuacji wiele z tych, które miały się odbywać w kinach, przeniosła się do sieci i współpracuje z nasza platformą – dodaje Biel.

Najbliższy festiwal to 2 – 9 listopada UKRAINA! FILM FESTIVAL – ok. 20 filmów premierowych/seanse o konkretnych godzinach.

Dzięki temu widzowie z całej Polski będą mogli obejrzeć najlepsze ukraińskie filmy pokazywane podczas piątej odsłony festiwalu.

Ceny biletów: Karnet – 60 zł
Bilet na pojedynczy seans – 14 zł
Bilety na blok filmów animowanych i krótkometrażowych – 10 zł

Wejściówki będą dostępne na www.mojeekino.pl od 2 listopada.

Jak to działa – w skrócie:

  • Wchodzimy na stronę https://mojeekino.pl, lub przez podstronę kina AMOK https://mojeekino.pl/show/kino-amok-gliwice.
  • Rejestrujemy się / zakładamy konto, można też prościej, zalogować się przez posiadane konto na mediach społecznościowych.
  • Wybieramy film, który chcemy zobaczyć i wykupujemy bilet. Przy płatności wybieramy kino, wtedy ten bilet trafi właśnie do Twojego ulubionego kina AMOK 
  • Platforma jest dostępna tylko na terenie Polski.
  • W razie problemów z korzystaniem uwagi prosimy kierować na adres: [email protected]
  • Oglądaj „Flesza” o pełnej godzinie. Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci Imperium Telecom.

Kamery IMPERIUM

Reklama