Nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do niebezpiecznego upadku rowerzysty. Gliwicka policja szuka świadków wypadku i kierowcy SUV-a

0
307
Fot. Cristiana Raluca, pexels.com

Poszukiwani są świadkowie wypadku drogowego, w którym ucierpiał rowerzysta. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło 22 października o godz. 14:05 na skrzyżowaniu ul. Kasztanowej z ul. Jana Śliwki i Dubois.

Kierowca samochodu typu SUV w kolorze czerwono-różowym, wyjeżdżając z ul. Kasztanowej, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu ul. Jana Śliwki rowerzyście. Doprowadził tym samym do upadku rowerzysty, w wyniku którego cyklista doznał poważnych obrażeń.

Osoby, które były świadkami opisanej sytuacji lub mają jakąkolwiek wiedzę na temat kierującego pojazdem, proszone są o kontakt z gliwicką policją. Anonimowe zgłoszenia można kierować do asp. sztab. Grzegorza Prokopa z Wydziału Kryminalnego KMP w Gliwicach, dostępnego pod numerem telefonu 478592164 lub adresem email: [email protected]. Informacje można przekazywać również za pośrednictwem skrzynki „powiadom nas”.

Oglądaj „Flesza” o każdej pełnej godzinie. Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci Imperium Telecom.