Młodzi lekkoatleci zakończyli sezon. Z jakimi wynikami? [VIDEO]

0
232

Tegoroczny sezon w lekkiej atletyce był bardzo udany pod każdym względem. Przedstawiciele Królowej Sportu zdobyli na Igrzyskach Olimpijskich, które odbyły się w Tokio rekordową liczbę dziewięciu medali. Również i w Gliwicach nie brakowało imprez, podczas których mogliśmy podziwiać czołowych polskich lekkoatletów. Sekcja Piasta Gliwice, która dzierżawi stadiom lekkoatletyczny położony przy ul. Syriusza zorganizowała cykl turniejów. Nie zapomniano także o młodzieży. W „Małym Memoriale Zenona Sęka” wzięło udział ponad 300 dzieci z 14 gliwickich szkół. Po raz pierwszy też w Gliwicach można było na żywo zobaczyć rywalizację w „sztafecie szwedzkiej”. Zorganizowano również zawody, w których młodzież rywalizowała o medale Mistrzostw Śląska.

📺 Program “Na sportowo” w środę, 3 listopada, po godz. 16:30 📺 w Telewizji IMPERIUM dostępnej w ofercie IMPERIUM Telecom.

Słuchaj Radia, Oglądaj Telewizję Imperium! Kamera na miasto i jego mieszkańców tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.