ŁTS podzielił się punktami z Concordią

0
241
Zarówno w piłkarskiej ekstraklasie jak i w I lidze z powodu wykrycia kolejnych przypadków koronawirusa mecze są przekładane. Na razie rozgrywki w lidze okręgowej toczą sie jednak bez większych przeszkód, choć już bez udziału kibiców. W miniony weekend rozegrano 14 kolejkę spotkań. 12 już zwycięstwo odniosły rezerwy Piasta. Tym razem gliwiczanie pokonali na wyjeździe Burzę Borową Wieś 5:4.

Na stadionie w Łabędach natomiast ŁTS podejmował Concordię Knurów. Pojedynek ten zakonczył się wynikiem 2:2, a z takiego rezultatu niezadowolony był Piotr Gogolok. Pierwszego gola dla ŁTS Łabędy zdobył Krzysztof Dłubała, drugiego właśnie Piotr Gogolok,

Concordia przed meczem z Łabędami zajmował ostatnie miejsce w tabeli, ale jak to często bywa w derbowych pojedynkach nie było tego widać. Jak to spotkanie przebiegło z perspektywy kapitana Concordii – opowie nam Łukasz Żyrkowski, strzelec drugiej bramki dla knurowian.

Po 14 kolejkach z dorobkiem 37 punktów w tabeli prowadzą rezerwy Piasta. ŁTS Łabędy z 23 punktami zajmuje trzecie miejsce, a Sośnica z 15 plasuje się na 8 lokacie.