Jak zrobić pacynkę ze skarpetek? [VIDEO]

0
497

Zapraszamy na ostatnią lekcję, która odbędzie się w ramach programu “Baśniowej Szkoły Teatru“. Wykładowczyni, Agnieszka Baron-Twarkowska, nasza redakcyjna koleżanka, miłośniczka i propagatorka idei “zrób to sam”, pokaże jak ze starych, nudnych skarpetek zrobić atrakcyjną pacynkę.

Premiera programu w Telewizji Imperium dostępnej w sieci Imperium Telecom w poniedziałek, 4 stycznia, ok. godz. godz. 17:15, 19:15, 21:15.

Oglądaj „Flesza” o każdej pełnej godzinie. Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci Imperium Telecom.

Baśniowa Szkoła Teatru, realizowana przez Fundację W TO MI GRAJ, przenosi teatr ze scen do naszych domów! Prawdopodobnie nie damy rady w tym roku spotkać się już osobiście na warsztatach cyrkowych, aktorskich i tanecznych, ale nic straconego. W listopadzie i grudniu zarówno te warsztaty, jak i specjalnie przygotowane dla dzieciaków spektakle teatralne, będzie można zobaczyć na ekranach komputerów i telewizorów. Dzięki współpracy artystów z Telewizją Imperium, najmłodsi gliwiczanie zobaczą przedstawienie Oteatru oraz spotkają się z artystami z Lufcika na Korbkę i Baśni na Warsztacie. Projekt finansowany jest z budżetu Miasta Gliwice. W czasie spotkania warsztatowego, uczestnicy zapoznają się z podstawowymi technikami plastycznymi dotyczącymi zastosowania materiałów, które można otrzymać w domu, czy szkole! W trakcie zajęć będzie można zdobyć umiejętności z zakresu tworzenia elementów teatru przedmiotu i scen lalkowych. Dzięki temu, późniejsza zabawa w domowy teatr, nie będzie wymagać od dzieci ponadprzeciętnego zacięcia aktorskiego, za to rozwinie wyobraźnię i twórcze myślenie.