Zostań nową Holly! Trwa casting do nowej produkcji Teatru Miejskiego!

0
265

Dziewczyny, nie śpimy, tylko do 20 listopada wysyłamy zgłoszenia do castingu do roli w “Śniadaniu u Tiffany’ego”. Nie pozwólcie, żeby główna rola przeszła Wam sprzed nosa!

Poszukiwane aktorki w wieku 18 – 30 lat. W produkcji spektaklu biorą udział dwa teatry: Teatr Miejski z Gliwic i Teatr Kochanowskiego w Opolu. To dla Was szansa zabłysnąć od razu na dwóch dramatycznych scenach. Reżyserem spektaklu jest Norbert Rakowski.

Casting odbędzie się dwuetapowo:

➥ I etap – Zgłoszenia mailowe zawierające ([email protected]):

– krótką autoprezentację;

– dowolny fragment książki „Śniadanie u Tiffany’ego” Trumana Capote’a

– nagranie wideo o długości do 3 minut;

– autorską interpretację piosenki „Moonriver”

– nagranie wideo;

– wykonanie dowolnej piosenki z repertuaru zespołu Mikromusic – nagranie wideo;- podpisany formularz RODO (https://bit.ly/3mvLz5h).

➥ II etap- Przesłuchanie konkursowe w siedzibie Teatru Miejskiego w Gliwicach – grudzień 2020

Śniadanie u Tiffany’ego – amerykański film z 1961 roku wyreżyserowany przez Blake’a Edwardsa. Podstawą scenariusza było opowiadanie Trumana Capote’a z 1958 roku Śniadanie u Tiffany’ego. Główną rolę w filmie gra Audrey Hepburn jako Holly Golightly, za którą była nominowana do Oscara, partneruje jej George Peppard.

Premierę spektaklu “Śniadanie u Tifffany’iego” w reżyserii Norberta Rakowskiego zaplanowano na przełom marca i kwietnia 2021.

Oglądaj „Flesza” o każdej pełnej godzinie. Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci Imperium Telecom.