Dziś Dzień Postaci z Bajek. Teatr Miejski zaprasza na spektakl online

0
280
Zdjęcia ze spektaklu „POD KOLOR” (autor Jeremi Astaszow, materiały teatru)

Ponieważ od soboty, 7 listopada, w życie wchodzą nowe rozporządzenia, instytucje kultury ponownie czeka ciężki czas. Odwołane spektakle, brak kontaktu z publicznością… to wszystko wydarzyło się już w pierwszej połowie tego roku. Wnioski zostały wyciągnięte i dzięki dofinansowaniom z projektu “Kultura w sieci” nasz gliwicki teatr nagrał i zamieścił na swoim kanale Youtube spektakle dla dzieci. Kolejne tytuły są zamieszczane z hasłem „Mamo! Tato! Włącz Teatr!”.

– Mamy ogromną nadzieję, że przez najbliższe miesiące nasi mali i duzi widzowie w całej Polsce (i nie tylko)  będą zachłystywać się teatralnymi smakołykami, które przygotował dla was Teatr Miejski w Gliwicach – mówi Daniel Arbaczewski, Koordynator ds. Promocji, Marketingu i BOW – Przesyłajcie informacje rodzinie, krewnym i znajomym, od morza do Tatr,  od Sidney po Toronto. Tym razem wystarczy jeden mały pstryk a Teatr będzie na wyciągnięcie ręki.

4 listopada premierę online miał spektakl “Tuwim dla dzieci”:

Oglądaj „Flesza” o każdej pełnej godzinie. Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci Imperium Telecom.