Działasz w trzecim sektorze? To wydarzenie jest dla Ciebie!

Konferencja #coNoweGO to wydarzenie adresowane do osób związanych z organizacjami pozarządowymi oraz tych, którzy chcą zgłębić temat tzw. trzeciego sektora.  To okazja, aby poznać trendy wpływające na trzeci sektor i poszerzyć swoją wiedzę – tematem wiodącym tegorocznej edycji są bowiem INNOWACJE.

Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu przedstawicieli organizacji pozarządowych, liderów oraz wolontariuszy. Celem konferencji, która odbędzie się we czwartek 29 października, jest przede wszystkim zwiększenie wiedzy na temat tego, jak tworzyć dobrą strategię w organizacji, jak przeprowadzać w niej działania i jak ją rozwijać. Zaproszeni eksperci podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami w takich dziedzinach jak.:  design thinking, ekonomia społeczna czy mentoring.

W tym roku – ze względu na epidemię – konferencja będzie miała szczególną formułę.

Uczestnicy, po rejestracji na wydarzenie, uzyskają dostęp do nagranych wykładów i warsztatów, które będą mogli odtworzyć w dogodnym czasie i w dowolnym miejscu. Wszystkim zarejestrowanym uczestnikom, oprócz dostępu do nagrań, zostanie przekazany specjalny pakiet konferencyjny. Eksperci przyjadą do Gliwic 29 października – wtedy zostaną zrealizowane nagrania wystąpień i warsztatów, natomiast wszelkie materiały uczestnicy otrzymają w pierwszej połowie listopada. Zapisane na wydarzenie osoby o szczegółach  organizacyjnych GCOP powiadomi poprzez wiadomość e-mail.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy dobywają się poprzez formularz online: https://forms.gle/TCNiPzat5mGfxvJk9

Oglądaj „Flesza” o każdej pełnej godzinie. Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci Imperium Telecom.

Kamery IMPERIUM

Reklama