Życzenia od Redakcji. Wesołych, spokojnych i mimo wszystko rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia!

0
318

W tym szczególnym czasie życzymy Państwu wszystkiego, co najlepsze. Zdrowie w obecnych czasach wydaje się jeszcze ważniejsze – niech go Wam nie zabraknie. Przez te kilka dni zwolnijmy i zastanówmy się osobno, ale i razem nad tym co ważne. Dzięki współczesnym technologiom możemy się przecież zobaczyć! Pamiętajmy o tej opcji.

Specjalnie dla naszych Widzów przygotowaliśmy świąteczną ramówkę. Nie zabraknie kolęd i świątecznych piosenek, które mogą nam towarzyszyć podczas tego wyjątkowego okresu. Będą też niespodzianki – opowieści od Marka Stwarza i Mateusza Świstaka, w ramach “Baśniowej Szkoły Teatru”, Basia Palewicz w programie “Sztrykowanie na Ekranie” zabierze nas do Pyskowic, aby pokazać wyjątkową na skalę regionu i Polski choinkę. Nie zabraknie także świątecznego spotkania z naszym “Detektywem Historii”, który przypomni jak wyglądały Święta Bożego Narodzenia na Śląsku. Grzegorz Muzia z redakcji sportowej rozmawiał z Henrykiem Wilkiem, na temat Świąt, ale też boksu. Wieloletni prezes GUKS Carbo, Henryk Wilk, to postać znacząca dla gliwickiego sportu, któremu zawdzięczamy wiele medali.

Aby Święta Bożego Narodzenia przeżyć prawdziwie, nie może zabraknąć w naszej ramówce nabożeństw. To najważniejsze, czyli pasterka, będzie transmitowana we czwartek, 24 grudnia, o godz. 19:30 wprost z kościoła pw. Matki Boskiej Kochawińskiej. Pierwszy dzień Świąt rozpoczniemy o godz. 10:00 transmisją mszy świętej z gliwickiej katedry.

Podczas najbliższych dni na naszym kanale będziemy emitować życzenia, które dla naszych widzów, nagrały ważne dla miasta Gliwice postacie. Wśród nich będą przedstawiciele różnych dziedzin życia społecznego – sportowcy, księża, radni, prezesi spółdzielni mieszkaniowych oraz najważniejsi – mieszkańcy Gliwic, których spotkaliśmy na naszym reporterskim szlaku.

Imperium Media – głosem gliwiczan!

Jako Redakcja, dziękujemy Wam, naszym Widzom, za wszystkie spędzone razem chwile nie tylko od Święta!