Z aparatem przez miasto. Trwa Kulturalna Gra Miejska

0
514

Przez prawie 3 tygodnie w ponad 20 punktach na kulturalnej mapie Gliwic znaleźć można fotografie Dariusza Trześniowskiego przedstawiające aktorów Teatru Miejskiego.

Celem gry jest  odnalezienie rozmieszczonych w różnych punktach na terenie Gliwic fotografii i wykonanie  jednego z zadań przewidzianych w grze. Wziąć udział można na 3 sposoby:

  1. Sfotografowanie telefonem komórkowym minimum 15 różnych odnalezionych zdjęć i wysłanie ich przy pomocy aplikacji MOBILE PHOTO KIOSK do organizatora.
  2. Oznaczenie w odpowiednim miejscu Karty Gry kodu literowego, który znajduje się w punktach gry przy zdjęciach. Odnalezione litery utworzą hasło. Kartę Gry należy dostarczyć osobiście do punktu wskazanego przez organizatora (ul. Matejki 6)
  3. Naniesienie na Karty Gry odpowiedzi na pytania znajdujące się w punktach gry przy zdjęciach.  Kartę Gry należy dostarczyć osobiście do punktu wskazanego przez organizatora (ul. Matejki 6)

Uczestnik może wykonać tylko jedno lub więcej zadań. Wykonanie większej liczby zadań zwiększa szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. 30 lipca godz. 10:00 jest ostatecznym terminem dostarczenia kart gry osobiście.