Rowerowy rajd do Sierakowic | W Drogę
Rower to dla nich nie tylko środek transportu, ale przede wszystkim sposób na aktywne spędzanie czasu i odkrywanie uroków regionu. Turystyczny Klub Kolarski im. Władysława Huzy po raz kolejny zaprosił miłośników dwóch kółek na wspólną wyprawę. Tym razem trasa prowadziła do Sierakowic, gdzie na uczestników czekały konkursy, wspólna integracja i zasłużony odpoczynek po przejechanych kilometrach. Było to ostatnie klubowe spotkanie na rowerowym szlaku przed wakacyjną przerwą. Kto wyruszył na trasę razem z „Huzym”? O tym opowie Elżbieta.


