Na narty do Forum?

0
323
Zdjęcie autorstwa Pixabay z Pexels

Decyzją Rządu od poniedziałku, 1 lutego, trwa odmrażanie polskiej gospodarki i luzowanie obostrzeń. Zniesione zostały godziny dla seniorów. Otwarte zostały centra handlowe i galerie sztuki. Na podobne ruchy czeka wciąż branża fitness i turystyczna. Aby pokazać swoje wsparcie dla tych przedsiębiorców, którzy prowadzą stacje narciarskie i stoki, na dziś, Komitet Narty Snowboard Outdoor, zapowiedział protest w centrach handlowych w całej Polsce. Na liście znalazło się 10 miast – Warszawa, Kraków, Bielsko-Biała, Katowice i… Gliwice (Centrum Handlowe Forum).

“1 lutego o godz. 18.00 przejedziemy się schodami ruchomymi w najbliższej galerii, w strojach narciarskich, z nartami i deskami w ręce. Oczywiście w reżimach sanitarnych, schodami ruchomymi w górę i w dół, z zachowaniem dystansu społecznego, w maskach, goglach, kaskach i rękawiczkach. Zrobimy zakupy, zjemy coś na wynos. Chcemy w ten sposób zrozumieć istniejący paradoks. Narciarze i snowboarderzy łączcie się!” – czytamy na stronie wydarzenia “IDZIEMY NA NARTY DO CENTRUM HANDLOWEGO”

Oglądaj „Flesza” o każdej pełnej godzinie. Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci Imperium Telecom.