Miasto rozdaje upominki za płatność podatków online

Dla osób, które do 27 stycznia założą i aktywują konto na Gliwickiej Elektronicznej Platformie Analityczno-Rozrachunkowej (GEPAR) przygotowano zestawy promocyjne, m.in. bardzo gliwickie kalendarze, koszulki i kubki. 

Podatki lokalne, opłaty za nieruchomości i gospodarowanie odpadami komunalnymi można sprawdzić i opłacić na Gliwickiej Elektronicznej Platformie Analityczno-Rozrachunkowej. Żeby z niej korzystać, wystarczy posiadać Profil Zaufany i zarejestrować konto użytkownika na stronie gepar.gliwice.eu. Upominki czekają!

Gliwiczanie wiele urzędowych spraw mogą załatwić przez Internet. Mają do dyspozycji Internetowy sklep geodezyjny i Płatności online – platformę, dzięki której w wygodny i bezpieczny sposób można dokonywać koniecznych płatności za większość standardowych czynności urzędowych. Na Gliwickiej Elektronicznej Platformie Analityczno-Rozrachunkowej, w skrócie GEPAR, można natomiast sprawdzić wysokość naliczonych podatków lokalnych, opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi, rocznej opłaty z tytułu użytkowania wieczystego, a także dzierżaw i bezumownego korzystania z nieruchomości i opłacić je w terminie, bez wychodzenia z domu. Warto skorzystać z tej możliwości zwłaszcza w czasie obowiązujących obostrzeń epidemicznych. GEPAR jest także kolejnym wygodnym kanał komunikacji z urzędem.

Gadżety będzie można odebrać osobiście: 17 grudnia w godz. 15.00 -17.00, 30 grudnia od godz. 14.00 do 16.00 oraz 7, 14, 21 i 28 stycznia w godz. 15.00 – 17.00, w Urzędzie Miejskim przy ul.Zwycięstwa, wejście od skweru Doncaster. Nie trzeba się wcześniej umawiać telefonicznie.

UWAGA! Utworzone konto musi być aktywne w GEPAR. Oznacza to, że trzeba być kontrahentem miasta. Weryfikacja spełnienia warunków akcji promocyjnej odbędzie się na podstawie nr PESEL. Akcja trwa do 27 stycznia 2021r.

źródło: gliwice.eu

Oglądaj „Flesza” o każdej pełnej godzinie. Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci Imperium Telecom.

Kamery IMPERIUM

Reklama