Seniorzy się bawią! Startuje cykl letnich potańcówek!

15 lipca (czwartek), od godziny 17.00 do 22.00 w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego odbędzie się pierwsza z trzech potańcówek dla seniorów dzielnicy Szobiszowice. LETNIA POTAŃCÓWKA DLA SENIORÓW odbędzie się w atrium Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4, przy ul. Orląt Śląskich 25.

1. Wstęp na wydarzenie jest zupełnie bezpłatny.
2. Zaproszone są osoby, które mają 60 lub więcej lat.
3. Ilość miejsc jest ograniczona, wynosi 60 osób.
4. O uczestnictwie decyduje kolejność przy wejściu, jednak istnieje też możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsc pod numerem telefonu – 607 968 942 (podając imię, nazwisko i ilość rezerwowanych miejsc).
5. Wszyscy uczestnicy otrzymają napoje i słodki poczęstunek.
6. Uczestnicy będą się bawić w rytmach muzyki granych w większości z płyt winylowych (wszystkie gatunki i dekady) oraz będą mogli uczestniczyć w integracyjnych zabawach.

LETNIA POTAŃCÓWKA dla seniorów z dzielnicy Szobiszowice będzie pierwszym wydarzeniem z cyklu. Kolejne edycję odbędą się w dniach 16 września i 25 października w tym samym miejscu, o tej samej porze.

Słuchaj Radia, Oglądaj Telewizję Imperium! Kamera na miasto i jego mieszkańców tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.

Kamery IMPERIUM

Reklama