Igor Szkodny wygrywa w Pucharze Polski

0
180

Nie tylko gliwiccy dżudocy mogą się pochwalić sukcesami. Również i kickbokserzy z Gliwickiego Klubu Walk Wschodnich „Najemnik” stawali w ostatnich dniach na podium.

Na początku października w Starachowicach rozegrano zawody Pucharu Polski Juniorów i Seniorów w kategorii Low Kick. Bezkonkurencyjny okazał się Igor Szkodny, który wygrał wszystkie trzy walki. Srebrny medal na tych zawodach wywalczyła natomiast Natalia Maćkiewicz. Podopieczna Bartłomieja Pawlusa wygrał dwie pierwsze walki, wyższość rywalki Natalia musiała uznać dopiero w finale.

W Krzeszowicach natomiast rozegrano Puchar Polski w kategorii Kick Boxing Light Contact. Ponownie najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Igor Szkodny.

Z Krzeszowic przenosimy się do Ozimka, gdzie odbyły się XlX już Mistrzostwa Śląska w Sztukach i Sportach Walki. Zawodnicy Najemnik Gliwice zajęli na tym turnieju drugie miejsce drużynowo.

Klub Najemnik szkoli wojowników już od 1995 roku i ma się czym pochwalić. Szymon Wąs to wielokrotny mistrz Polski, złoty medalista mistrzostw Europy i Świata.

Natomiast Justyna Ciborska to aktualna Mistrzyni Polski w Kickboxingu w formule K1. Jeszcze w tym roku odbędą się mistrzostwa Europy Juniorów. Gliwicki klub i Polskę będzie na tym turnieju reprezentował Igor Szkodny – trzymamy kciuki.

Słuchaj Radia, Oglądaj Telewizję Imperium! Kamera na miasto i jego mieszkańców tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.