Busem na giełdę samochodową. Handel także w soboty 12 i 19 grudnia!

Nowe ciągi piesze oraz wyznaczone postoje TAXI i BUS na giełdzie samochodowej w Gliwicach. To pokłosie inwestycji, które w ostatnim czasie poczynił Miejski Zarząd Usług Komunalnych w Gliwicach. W ostatnim czasie na terenie giełdy samochodowej usprawniono ciągi piesze co wpłynęło korzystniej na poprawę bezpieczeństwa klientów. Nowe chodniki prowadzą od ul. Błonie i łączą się z sektorem handlowym oraz parkingami. W ramach tych prac wydzielono strefy postoju dla pojazdów TAXI oraz BUS oznakowanych właściwymi znakami informacyjnymi.

Postój jest czynny we wszystkie dni giełdowe, a korzystanie z niego, dla tych pojazdów jest bezpłatne.

fot. MZUK

Giełda samochodowa czynna w soboty!

Miejski Zarząd Usług Komunalnych, biorąc pod uwagę zapytania klientów oraz opinie handlowców prowadzących działalność na terenie Giełdy Samochodowej, uruchamia dwa dodatkowe dni handlowe w soboty 12 i 19 grudnia 2020 roku.

Gliwicka giełda czynna jest także we wszystkie niedziele tj. 6, 13, 20 i 27 grudnia 2020 roku oraz w pierwszą niedzielę nowego roku 2021. Handel odbywa się na wszystkich sektorach jak również w nowo wyremontowanej hali od strony ul. Błonie.

Zarządca przypomina jednocześnie o konieczności przestrzegania na terenie obiektu, obowiązujących zasad sanitarnych w tym przede wszystkim o zakrywaniu ust i nosa oraz zachowaniu odpowiednich dystansów pomiędzy pozostałymi klientami i handlowcami. [źródło: MZUK]

Oglądaj „Flesza” o każdej pełnej godzinie. Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci Imperium Telecom.

Kamery IMPERIUM

Reklama