Przez weekend Gliwice staną się stolicą tańca. Przyjadą do nas setki tancerzy z całej Polski

0
31
fot. materiały organizatora, Gold Contest 2023

W dniach 9 i 10 marca w hali przy ulicy Chorzowskiej 5 odbędzie się kolejna, siódma już edycja Turnieju Tańca Towarzyskiego. O tańcu i jego sile rozmawiamy z Pawłem Nawarą, organizatorem wydarzenia, nauczycielem tańca i właścicielem Szkoły Tańca “Let’s dance” w Gliwicach.

Historia powstania tego wydarzenia rozpoczęła się od jubileuszowego roku, w którym Studio Tańca Let’s Dance obchodziło dziesięciolecie działalności na śląskim rynku. Z tej okazji założyciele postanowili stworzyć coś o czym zawsze marzyli, czyli zawody taneczne. GOLD CONTEST to event o szerokiej skali zainteresowania. Podczas każdej edycji wydarzenie gromadzi wielu sponsorów oraz media, które pozwalają na rozreklamowanie turnieju. Od 2019 roku jest imprezą dwudniową w której możemy oglądać tancerzy z całej Polski. Kategorie taneczne, które prezentowane są na zawodach to: Street Dance, Etiudy Taneczne oraz Show Dance.

Wstęp na wydarzenie dla publiczności wolny.

Słuchaj Radia, Oglądaj Telewizję IMPERIUM! Kamera na miasto i jego mieszkańców tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.