Tu nauczą Cię samoobrony. Nowy klub już wystartował

0
292

Krav maga to nowoczesny system samoobrony i walki wręcz. Skuteczny i dostosowany do realne go zagrożenia na ulicy. Zarazem też bezpieczny trening i dobra zabawa. Tej sztuki można nauczyć się teraz w gliwickim CH FORUM. Nowy klub mieści się na II piętrze. Klub NA MAXA działa od 15 lat i co roku szkoli setki osób. Zajęcia prowadzą doświadczeni instrukto rzy z wieloletnim stażem. Jak zapewniają, kondycja nowych adeptów krav maga nie ma znaczenia. Nie jest też wymagane żadne przygotowanie, aby rozpocząć treningi.

Ze swojej strony gwarantują indywidualne podejście do każdego uczestnika, pozytywną energię, cierpliwość i ogromną chęć by nauczyć, jak się bronić. Zajęcia odbywają się w małych i średnich grupach, w trzech kategoriach zaawansowania dla osób w każdym wieku. Są także osobne treningi dla kobiet i mężczyzn oraz szkolenia specjalistyczne, np. z zakresu walki nożem, posługiwania się bronią i innymi narzędziami.

Osobną kategorią są całoroczne zajęcia dla dzieci w 4 grupach wiekowych (od 3 roku życia), obozy, kolonie i półkolonie. Każde zajęcia to świetna zabawa i sportowa atmosfera. Uczestnicząc w nich dzieci mają możliwość nauczenia się, jak zachować się w niebezpiecznych sytuacjach, a jedną z me tod są realne symulacje zagrożenia w formie gier i zabaw.

Ponadto zajęcia krav maga zwiększają pewność siebie, uczą konsekwencji w dążeniu do celu oraz kontrolowania emocji, a także promują zdrowy styl życia i szacunek do drugiego człowieka. Jako pierwszy w Polsce klub NA MAXA wprowadził system Primal Move, który rozwija prawidłowo układ mięśniowy dzieci, tak aby były naturalnie silne. Klub NA MAXA jest oficjalnym przedstawicielem federacji Krav Maga Global (KMG) funkcjonującej w 60 krajach na świecie, której szefem jest Eyal Yanilov (Izrael).

Źródło: informacja prasowa