Trzech młodych mężczyzn dokonało rozboju. Policja publikuje wizerunki poszukiwanych i prosi o pomoc w ich ustaleniu

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gliwice Wschód prowadzi śledztwo w sprawie rozboju, do którego doszło 19 sierpnia około godziny 6:00 rano przy ul. Spółdzielczej. Poszukiwani są trzej młodzi mężczyźni, których wizerunki zarejestrowała kamera monitoringu.

Materiał z prywatnego monitoringu, którym dysponują funkcjonariusze jest słabej jakości. Poza jego publikacją policja podaje także rysopis każdego z poszukiwanych mężczyzn.

Pierwszy z nich to szczupły mężczyzna w wieku 20-25 lat, mierzący ok. 185 cm, krótko ostrzyżony z wygolonymi włosami po bokach głowy. Ubrany był w ciemną bluzę z białymi i czerwonymi nadrukami, niebieskie jeansy i czarne buty.

Drugi, to szczupły mężczyzna w wieku 20-25 lat, mierzący ok. 165 cm. Ubrany był w czerwoną bluzę z kapturem, granatowe dresowe spodnie oraz szare sportowe buty.

Trzecim poszukiwanym jest szczupły mężczyzna w wieku ok. 25 lat, mierzący 170 cm. Ubrany był w szarą bluzę z kapturem, czarne dresowe spodnie i szare sportowe buty.

Wszystkie osoby, które rozpoznają któregokolwiek z poszukiwanych, proszone są o kontakt z gliwicką policją. Anonimowe zgłoszenia można kierować do prowadzącego sprawę mł. asp. Michała Niemirskiego, dostępnego pod numerem telefonu 32 33 69 338, sekretariatem wydziału kryminalnego, pod numerem 32 33 69 280 lub za pośrednictwem adresu e-mail: [email protected].

Kamery IMPERIUM

Reklama