Tenisistki KTS Gliwice mają pierwszy punkt [VIDEO]

0
818

Pandemia coraz bardziej komplikuje życie sportowcom. Z powodu wykrycia kolejnych pozytywnych przypadków koronawirusa w Piaście Gliwice klub nie rozegrał pucharowego meczu ze Stalą Mielec. Prawdopodobnie nie odbędzie się tez spotkanie ligowe w którym gliwiczanie mieli zmierzyć się z Górnikiem Zabrze.

Na razie bez przeszkód toczą się rozgrywki o mistrzostwo I ligi w tenisie stołowym. Panowie z KTS-u gościli w Oleśnie. Nie udało się im jednak wywalczyć choćby punktu, bo ulegli UKS Willa Verde Oleno 4:6. Pierwszy punkt w rozgrywkach o mistrzostwo I ligi za to zdobyły panie z KTSu. Podopieczne Wacława Sucheckiego zremisowały 5 do 5 z wyżej notowaną Bronowianką Kraków. Z pierwszego punktu zadowolony był Wacław Suchecki trener tenisistek

Najwięcej punktów dla zespołu KTS-u zdobyła Natalia Gąsior, była zawodniczka Bronowianki Kraków. Posłuchajmy jak tenisistka oceniła te zawody.

Zdobyty punkt ma nie tylko znaczenie psychologiczne, ale poprawił sytuację gliwiczanek w tabeli.

Oglądaj „Flesza” o każdej pełnej godzinie. Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci Imperium Telecom.