Tenisiści KTS-u drudzy na półmetku

Za nami już półmetek rozgrywek w I lidze mężczyzn tenisa stołowego. W tym sezonie bardzo dobrze w tych rozgrywkach spisują się tenisiści KTS Gliwice. Zespół, którego grającym trenerem jest Jarosław Tomicki po 10 kolejkach ma na koncie 18 punktów, co daje mu drugą lokatę w tabeli. W tych dotychczas rozegranych spotkaniach tylko raz gliwiczanie odeszli od stołów pokonani, a miało to miejsce w meczu z liderem – UKS Olesno.

Drużyna, która swoje mecze rozgrywa w Łabędziu ma już 5 punktów przewagi nad trzecia ekipą, a to jak na tenis stołowy jest już sporą zaliczką. Prezes klubu – Dariusz Steuer od początku tego sezonu nie ukrywa, że celem jest awans do tenisowej Ekstraligi. Nie będzie to łatwe, bo nie wystarczy zająć jednego z pierwszych dwóch miejsc. Trzeba jeszcze wygrać baraż z zespołem z grupy północnej I ligi.

W miniony weekend natomiast rozegrano już pierwsze mecze rundy rewanżowej. KTS grając na wyjeździe rozgromił Broń Radom 8:2. Aż sześć z dziesięciu rozegranych pojedynków w tym meczu gliwiczanie wygrali w stosunku 3:0. Następne spotkanie KTS u siebie rozegra 5 lutego. Gliwiczanie podejmować będą Polonię Kielce.

Słuchaj Radia, Oglądaj Telewizję Imperium! Kamera na miasto i jego mieszkańców tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.

Kamery IMPERIUM

Reklama