Szczypiornistki Sośnicy wskoczyły na podium

0
388

Już trzecie zwycięstwo z rzędu odniosły piłkarski ręczne Sośnicy Gliwice. Tym razem nasze szczypiornistki pokonały we własnej hali MTS Żory 27:22. Od początku do końca jednak podopieczne Michała Boczka musiały walczyć o wygraną. W pierwszej połowie oba zespoły  bardziej skupiały się na obronie niż  ataku, stąd wynik do przerwy 11:8 dla Sośnicy. Po zmianie stron gospodynie wypracowały sobie pięciopunktową przewagę, którą utrzymała już do końca spotkania, choć piłkarki z Żor walczyły o każdy punkt.  Po 12 kolejkach Sośnica z dorobkiem 22 punktów zajmuje trzecie miejsce w tabeli I ligi grupy południowej.

Słuchaj Radia Imperium i oglądaj „Flesza”! Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.