Sport na weekend. Boks, futsal i… mistrzostwa świata w teqballu!

Wydarzeniem nr 1, które odbywa się w Gliwicach są mistrzostwa świata w Teqballu. Za nami już dwa dni rywalizacji. Polacy fantastycznie spisali się pierwszego dnia zmagań. W 8 rozegranych meczach w kategoriach męskiego i damskiego singla oraz debla mieszanego, Paulina Łężak, Ewa Kamińska, Patryk Kamiński i Adrian Duszak nie stracili ani jednego seta i łącznie zdobyli aż 192 punkty.

Dzięki wspaniałym rezultatom, Duszak oraz para Kamińskich awansowali z pierwszych miejsc w swoich grupach. W piątek turniej będzie kontynuowany, a w godzinach popołudniowych wejdzie w decydującą fazę. Pierwsze pojedynki o medale rozpoczną się około godziny 16. w sobotę kontynuacja mistrzostw. Te najciekawsze mecze także będzie można oglądać między godziną 16 a 19. Wstęp na turniej jest darmowy. Warto więc skorzystać z okazji, bo prędko się druga nie nadarzy

W sobotę natomiast zachęcamy do odwiedzenia hali przy ul Jasnej 31, gdzie będzie rozgrywany finał międzynarodowego turnieju bokserskiego PZO Boxing Day. Zapraszamy w godzinach 13 do 17. Około godziny 15:00 zostaną uhonorowani najlepsi bokserzy całego cyklu. Wstęp wolny.

W niedzielę kibiców futsalu czeka prawdziwa uczta. W samo południe w małej hali gliwickiej Areny – Piast podejmować będzie Constrat Lubawa. Gliwiczanie aktualnie zajmują drugie miejsce w tabeli, a Konstruktorzy trzecie. Jest to więc mecz z gatunku na szczycie tabeli. Jest to też ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej i w tym roku, które ustawi obie drużyny o co będą walczyć w rundzie rewanżowej.

Słuchaj Radia, Oglądaj Telewizję Imperium! Kamera na miasto i jego mieszkańców tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.

Kamery IMPERIUM

Reklama