W niższych ligach też grają. Jak idzie “naszym”?

W tym tygodniu rozegrano kolejne już spotkania w niższych klasach rozgrywkowych. W swoim szóstym meczu w tym sezonie występujące w IV lidze, rezerwy Piasta Gliwice bezbramkowo zremisowały z LKS Czaniec. Byl to drugi remis podopiecznych Jarosława Wójcika w tym sezonie. Rezerwiści po 6 kolejkach mają na swoim koncie 11 punktów co na razie daje im czwartą lokatę w tabeli.

W lidze okręgowej Gliwice reprezentują ŁTS Łabędy i Sośnica. Ten drugi zespół grając na wyjeździe urządził sobie ostre strzelanie pokonując Górnika Bobrowniki Śląskie 5:2. Podopieczni Łukasza Gada mają na koncie 10 punktów i plasują się na 6 lokacie w tabeli.

Łabędzianom tak dobrze nie poszło. Podopieczni Jerzego Werońskiego przegrali u siebie z Odrą Miasteczko Ślaskie 0:1, ale mają tyle samo oczek co Sośnica, czyli 10, ale mniej strzelonych bramek od Sośnicy, co daje im 7 miejsce.

W A klasie w każdy weekend ściskamy kciuki za Carbo Gliwice. Czerwono-zieloni grali w środę i urządzili prawdziwą kanonadę, bo pokonali Zryw Radomię aż 18:2. Takie wyniki nawet na tym poziomie zdarzają się bardzo rzadko. Po 6 kolejkach Carbo z dorobkiem 10 punktów zajmuje 7 lokatę w tabeli. Ale za to podopieczni Piotra Wieczorka mają już na koncie 29 strzelonych goli.

W klasie C natomiast Kłodnica Gliwice zremisowała z rezerwami Naprzodu Żernicy 2:2.

Kolejna porcji emocji w niższych ligach już w najbliższy weekend. Można wybrać się na mecz rezerw Piasta, która to drużyna 18 września w sobotę o godzinie 11:00 na stadionie przy ul Lekarskiej w Ostropie podejmować będzie Spójnie Landek.

Słuchaj Radia, Oglądaj Telewizję Imperium! Kamera na miasto i jego mieszkańców tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.

Kamery IMPERIUM

Reklama