Trener Fornalik: “Część zawodników myślami była już w szatni”

Przerwa na reprezentację wyraźnie nie posłużyła drużynie Piasta. W meczu rozgrywanym w 7 kolejce spotkań (12 września) o mistrzostwo Ekstraklasy podopieczni Waldemara Fornalika przegrali z Zagłębiem Lubin 0:1. W pierwszej połowie drużyna z Okrzei przeważała, ale brakowało udokumentowania tego bramką. Po zmianie strona gra się wyrównała, a czym bliżej był końca spotkania tym odważniej poczynali sobie lubinianie. O losach spotkania zdecydowała jedna z ostatnich akcji. Bramka dla Zagłębia padła bowiem w siódmej minucie doliczonego czasu gry (97 minuta spotkania), a jej autorem był Jewgienij Baszkirow. Piast z Zagłębiem przegrał pierwszy raz od czterech lat. Po 7 kolejkach spotkań Piasta z dorobkiem 10 punktów zajmuje 6 lokatę w tabeli.

Słuchaj Radia, Oglądaj Telewizję Imperium! Kamera na miasto i jego mieszkańców tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.