“Derby rządzą się swoimi prawami”

0
250

Po miesięcznej przerwie drużyna Piasta wraca do gry o ekstraklasowe punkty. Już w piątek gliwiczanie rozegrają zaległe spotkanie. Niebiesko-czerwoni w derbowym pojedynku zmierzą się z odwiecznym rywalem – Górnikiem Zabrze. Obie drużyny na ten moment dzieli przepaść w tabeli, bo Górnicy z dorobkiem 17 punktów zajmują trzecie miejsce, a Piast do tej pory podniósł z murawy tylko dwa oczka i zamyka ligową tabelę. Derby jednak rządzą się swoimi prawami o czym przekonują Waldemar Fornalik i Martin Konczkowski.

Ostatnie dwa pojedynki między Piastem a Górnikiem zakończyły się remisami, ale tak jak wspomniał Martin Konczkowski, ten mecz będzie rozgrywany bez udziału publiczności. Na trybunach na pewno więc tym razem będzie spokojnie, ale na murawie na pewno emocji nie zabraknie. Mecz pokaże Canal Plus Sport. Początek godzina 20:30. Jeśli ktos nie ma jeszcze tego kanału, a jest abonamentem Imperium Telecom to może szybko zamówić stosowny pakiet – szczegóły na stronie www.eimperium/telewizja.pl.

Oglądaj „Flesza” o każdej pełnej godzinie. Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci Imperium Telecom.