Radio IMPERIUM wystartowało!

0
630

14 lutego! Ten dzień zapisze się w historii Imperium Media. Tego dnia wystartowało Radio Imperium. Równo o godzinie 12:00 słuchaczy przywitał prezes Czesław Chlewicki. 

Złośliwość rzeczy martwych nie dała o sobie zapomnieć i tym razem. Przez drobne problemy techniczne głosy naszych prezenterów można było usłyszeć z delikatnym opóźnieniem. Później jednak było już górki.

Z racji pandemii nie mogliśmy pozwolić sobie na huczne otwarcie, dlatego też w kameralnym gronie osób tworzących nasze programy dosłownie “oblaliśmy” swoje “narodziny”. Dosłownie, a to dlatego, że sam przypadkowo zostałem polany szampanem. Oczywiście Bezalkoholowym.  Nie mogło też zabraknąć tortu.

Radio IMPERIUM będzie grało dla was codziennie. Wiadomości, rozmowy,  programy autorskie i ciekawa muzyka. Naszego radia można słuchać w internecie na stronie www.radioimperium.pl, za pomocą aplikacji mobilnej Radio Imperium oraz specjalnie dla naszych abonentów w kablówce Imperium Telecom na kanale planszowym.

Oglądaj „Flesza” o każdej pełnej godzinie. Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.