Gliwiccy policjanci zatrzymują trzy osoby tygodniowo, które są podejrzane o przestępstwa narkotykowe

W Gliwicach rozbito melinę gangu narkotykowego. Pewna 24-latka wynajęła mieszkanie w Gliwicach, w celu przygotowywania i sprzedaży narkotyków. Niedawno do drzwi zapukali policjanci w cywilnych ubraniach i poprosili o wydanie posiadanego „towaru”.

Jak informuje podinspektor Marek Słomski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach: Policjanci wychwytują informacje, które mogą wskazywać na pojawienie się przestępców w podległym rejonie. Podczas licznych interwencji ujawniani są posiadacze niewielkich ilości narkotyków. Koleją rzeczy jest zatrzymywanie handlarzy dorywczych, następnie zatrzymuje się hurtowników. Gliwicka policja informuje, że zatrzymuje średnio trzy osoby tygodniowo, które są podejrzane o przestępstwa narkotykowe. W całym ubiegłym roku tylko gliwiccy policjanci zarekwirowali ponad 34 kilogramy narkotyków. Aresztowana ostatnio 24-latka, to nie jedyny przypadek w ostatnich dniach. Wcześniej kryminalni z tej samej jednostki zatrzymali i przeszukali dom pewnego młodego mężczyzny z gminy Sośnicowice.

Słuchaj Radia, Oglądaj Telewizję IMPERIUM! Kamera na miasto i jego mieszkańców tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci IMPERIUM Telecom.

Kamery IMPERIUM

Reklama