[AUDIO] PLAN NA PIĄTEK: Czy wybrana koncepcja to koniec problemów działkowców? / Posesyjne “ad vocem” / Pomagajmy sercem i rozumem

[spreaker type=player resource=”episode_id=49026874″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”true”]

8:30 Rozmowa Dnia: Czy wybrana koncepcja w konkursie na zagospodarowanie Alei Noworybnickiej zaspokaja oczekiwania działkowców z dzielnicy Trynek? Czy wybrana koncepcja może pogodzić racje obydwu stron rodzącego się konfliktu magistratu z mieszkańcami?

Gościem programu będzie Andrzej Cybulski, działkowiec i społecznik z Trynku, jedyny uczestnik strony społecznej w komisji konkursowej liczącej 10 osób.

9:30 Fakty.Opinie.Komentarze: Posesyjne “ad vocem” zaproszonych radnych w sprawie procedowanych i przyjętych uchwał na czwartkowej sesji Rady Miasta. Gośćmi programu będą: Katarzyna Kuczyńska-Budka z KO i Łukasz Chmielewski z PiS.

[spreaker type=player resource=”episode_id=49026886″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”true”]

10:30 Eksperci i Pasjonaci: Jak zachować się w towarzystwie przyjętych do zamieszkania uchodźców z Ukrainy? Czego nie należy robić w trakcie pierwszego spotkania? Na czym powinna polegać asymilacja z Ukraińcami, którym zdecydowaliśmy się pomóc?

Gościem programu będzie Ewa Świątkowska, psycholog i psychoterapeutka, która postara się odpowiedzieć na prezentowane pytania.


8:30 / 13:30 / Rozmowa Dnia / 9:30 / 14:30 / Fakty.Opinie.Komentarze / 10:30 / 15:30 / Eksperci i Pasjonaci

Kamery IMPERIUM

Reklama