Piękny ogród w wyjątkowym miejscu, poznajcie ośrodek PaTION

PaTION, czyli Parku Technologii Innowacyjnych Osób Niepełnosprawnych to wyjątkowe miejsce. Ośrodek funkcjonuje od 2013 roku, a założyciele postawili sobie za cel zrewolucjonizować podejście do leczenia i rehabilitacji.

Ten unikatowy ośrodek znajduje się w Gliwicach, przy ulicy Jana Śliwki 12, w przepięknym budynku dawnego technikum ceramicznego. To tu, w sercu Śląska, centrum rehabilitacyjne oferuje szeroką gamę usług medycznych i fizjoterapeutycznych, które spełniają najwyższe standardy jakości i funkcjonalności.

Naszym priorytetem jest zapewnienie skutecznej pomocy osobom z schorzeniami neurologicznymi i ortopedycznymi, dostosowanej do ich indywidualnych potrzeb. Ośrodkiem zarządza Stowarzyszenie „SEZAM”, którego misją jest poprawa jakości życia osób ze stwardnieniem rozsianym, zapewnienie im zgodnego ze standardami medycznymi dostępu do leczenia i rehabilitacji, tak aby mogli prowadzić godne życie.

W minioną sobotę członkowie Stowarzyszenia wspólnie z pensjonariuszami ośrodka PaTION zorganizowali akcję upiększania terenu wokół budynku.

Zapraszamy do obejrzenia reportażu z tego wydarzenia w którym m.in. będziecie podziwiać Pasję i oddanie ludzi, którzy tworzą wyjątkową społeczność zakochaną w naturze.

Kamery IMPERIUM

Reklama