Pandemia zamknęła ich w domu, więc zaczęli nagrywać muzyczne parodie

0
930
Fragment teledysku do parodii Angeliki Nowak

Wszechobecna pandemia nie tylko ograniczyła nasze kontakty, ale i wielu z nas zamknęła w domach. Nadmiar czasu spędzanego w czterech ścianach w niektórych obudził jednak pokłady kreatywności. Właśnie tak – czyli bez wychodzenia z domu – powstała parodia świątecznego hitu “All I Want for Christmas Is You” w wykonaniu Angeliki Nowak.

Jak twierdzi sama autorka: W każdym domu miewamy inne tradycje, nawyki, rzeczy które bawią – jak dostanie setnych kapci od babci. Albo chociażby tego, że zdarzyło mi się jeść paluszki rybne zamiast karpia. Z racji tego powstała moja własna cząstka świąt, praktykowana w moim domu.

Czekałam w kolejce do lekarza. Z racji tego, że miałam tam ogrom czasu i akurat naszła mnie wena, powstała tam duża część tekstu. Nie zapominajmy oczywiście, że wciąż trwa pandemia. Z racji tego też teledysk musiał powstać w domu. Piosenka ma za zadnie ubawić słuchaczy, nie jest w żadnym stopniu naśmiewaniem się ze świąt – dodaje autorka parodii.

Parodię świątecznego hitu w wykonaniu Angeliki znajdziecie tutaj:

Oglądaj „Flesza” o każdej pełnej godzinie. Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci Imperium Telecom.