Ostatnia szansa na zagłosowanie w Gliwickim Budżecie Obywatelskim

0
509

To już ostatni moment, by zagłosować w Gliwickim Budżecie Obywatelskim. Każdy mieszkaniec Gliwic może oddać maksymalnie dwa głosy – jeden na projekt dzielnicowy i jeden na projekt ogólnomiejski. Powrót Gliwickiego Roweru Miejskiego, budowa siłowni plenerowej i miasteczka rowerowego czy stworzenie dziecięcego szlaku turystycznego po najważniejszych zabytkach Gliwic – to tylko niektóre z projektów biorących udział w tegorocznej edycji.

By zagłosować na dwa spośród nich należy wejść na stronę internetową gbo.gliwice.eu. Następnie wybrać rodzaj projektu, na który chcemy oddać głos. Kolejność jest dowolna.

W obu przypadkach głosowanie poprzedza specjalny formularz. Przed oddaniem głosu należy wypełnić wszystkie wskazane w nim pola.

W tym roku gliwiczanie mogą wybrać jeden spośród 144 projektów dzielnicowych. Ich pełną listę, z podziałem na konkretne dzielnice znajdziemy poniżej formularza do głosowania. Obok każdego z projektów widnieje też krótki opis oraz koszt inwestycji. By zagłosować na jeden z nich wystarczy kliknąć przycisk “WYBIERAM”, umieszczony zaraz za kwotą realizacji projektu. A następnie potwierdzić, że podane przez nas dane są prawdziwe i zatwierdzić wybór klikając przycisk “Wyślij”, znajdujący się na samym dole strony. W ten sam sposób możemy zagłosować także na jeden spośród 9 projektów ogólnomiejskich.

UWAGA! W odpowiedzi na oddany na stronie głos otrzymamy wiadomość mailową, zawierającą specjalny link, po kliknięciu w który nasz głos stanie się ważny.

Głosowanie na projekty w ramach tegorocznego Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego potrwa do piątku, 13 listopada do godziny 20:00.

Oglądaj „Flesza” o pełnej godzinie. Garść informacji z Gliwic tylko w jedynej gliwickiej telewizji dostępnej w sieci Imperium Telecom.